دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان

کاشان، بلوار قطب راوندی، خیابان استادان 03155540055

۱۳۹۸ سه شنبه ۲۵ تير
logo titlefa title
home
1398/01/20 دكتر زينلي: بيانيه گام دوم مقام معظم رهبري مبناي حركت فرهنگي و علمي دانشگاه مي باشد
دكتر زينلي: بيانيه گام دوم مقام معظم رهبري مبناي حركت فرهنگي و علمي دانشگاه مي باشد

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي كاشان  : بيانيه گام دوم مقام معظم رهبري مبناي حركت فرهنگي و علمي دانشگاه مي باشد

به گزارش آنا از كاشان : در اولين روز فعاليت دانشگاه آزاد اسلامي كاشان ، نشست عيدانه همكاران با حضور هيات رئيسه دانشگاه در سالن غياث الدين جمشد كاشاني برگزار شد.

دكتر حسين زينلي رياست دانشگاه در اين نشست ضمن تبريك سال جديد و نيز تسليت به هموطنان سيل زده اظهار داشت ، يقينا مردم ايماني و ولايت مدار ايران اسلامي با كمك هاي مادي و معنوي ، به كم كردن درد و رنج هموطنان سيل زده همانند قبل كمك خواهند كرد و ايران اسلامي با حركت هاي جهادي اقشار مختلف مردم شاهد پيشرفت و شكوفايي بيشتر و بهتر از قبل خواهد بود. و اين آسيب ها و سيلاب هاي در ايران اسلامي ، طبل رسوايي آمريكا و شركاي اين مستكبر را كه از قبل در گوش مردمان بيدار جهان طنين انداز شده بود دوباره به صدار درآورد كه اين مستكبران حتي از كمك هاي بين اللملي نيز جلوگيري مي كنند ولي از حقوق بشر صحبت مي كنند

عضو هيات علمي دانشگاه آزاد اسلامي كاشان در ادامه اظهار داشت ، « مبناي حركت هاي علمي و فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي كاشان در سال جديد بر مبناي بيانيه گام دوم انقلاب كه توسط مقام معظم رهبري صادر گرديده خواهد بود كه در آن خطوط ترسيمي حركت نظام را مشخص نموده است .

دكتر زينلي ياد آور شد :« در اين بيانيه بر توجه به علم و پژوهش و معنويت و اخلاق براي حركت آينده نظام تاكيد شده است كه بنظر مي رسد ، اساتيد و مسئولين فرهنگي دانشگاه ها مي توانند با توجه به حضور جوانان و آينده سازان ايران اسلامي توجه ويژه اي به اين دو مقوله در بيانيه داشته باشند.

در پايان اين نشست ، كارمندان و اساتيد دانشگاه با حضور در قبور شهداي گمنام دانشگاه با آرمان هاي و اهداف اين شهيدان تجديد عهد نمودند .

تعداد بازدید: 375
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان میباشد.
Powered by DorsaPortal