دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان

کاشان، بلوار قطب راوندی، خیابان استادان 03155540055

۱۳۹۷ دوشنبه ۳۱ ارديبهشت
logo titlefa title
home
1397/02/02 مراسم تجليل از همكاران جانباز دانشگاه
مراسم تجليل از همكاران جانباز دانشگاه

حجت الاسلام ماشاء الله صديقي : ارتش و سپاه و بسيج مصداق: «فَإِنَّ حِزْبَ اللَّهِ هُمُ الْغالِبُون‏» هستند

به گزارش آنا از كاشان : مراسم تجليل و تكريم از جانبازان كارمند دانشگاه آزاد اسلامي كاشان در سالن انديشه با حضور هيئت رئيسه ، اساتيد و كارمندان برگزار گرديد. حجه الاسلام صديقي مدير فرهنگي دانگشاه در اين مراسم، ضمن تبريك اعياد شعبانيه اظهارداشت:« تكريم جانبازان و ايثارگران دفاع مقدس كمتر از جهاد در را خدا نيست. وي جانبازان را يادگاراني از خيل واصلان الي الله دانست كه با اهداء اعضاء خود بر سر پيمان، با ياران به مقصود رسيده و در بدوش كشيدن رسالت بزرگ آنها استوار مانده و حامل پيام عزت و اقتدار و بصيرت و معرفت در دفاع از ارزشهاي اسلامي شدند.»

 مدير فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي كاشان، بزرگترين ويژگي جانبازان را بصيرت در دفاع از ولايت دانست و خاطرنشان نمود: بصيرت بزرگترين شاخصه قمر بني هاشم اباالفضل العباس(ع) بود او نقشه دشمن در ايجاد اختلاف و چالش در بين امام زمان خود امام حسين(ع) و اصحابش را به خوبي درك نموده و هنگامي كه دشمن با وعد وعيد آمد آنها را مأيوس ، و وفاداري خود را به ولايت ثابت كرد حربه اي كه امروز دشمن براي ايجاد فتنه در بين امام و امت به كار گرفته است.

 مدير فرهنگي دانشگاه ارتش، سپاه و بسيج مردمي را ثمره هاي شجره طيبه انقلاب دانست كه در بحرانهاي سخت كام اميدوران به نظام توحيدي را شيرين كرده است. وي تضعيف سپاه و ارتش و بسيج را نقشه شوم دشمنان اسلام دانست و دامن زدن به آن را نشانه ساده انديشي و سفاهت عنوان كرد و گفت: ارتش و سپاه و بسيج مصداق: «فَإِنَّ حِزْبَ اللَّهِ هُمُ الْغالِبُون‏» هستند. در پايان از جانبازان واحد تقدير به عمل آمد.

 

تعداد بازدید: 147
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان میباشد.
Powered by DorsaPortal