دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان

کاشان، بلوار قطب راوندی، خیابان استادان 03155540055

۱۳۹۸ سه شنبه ۲۸ خرداد
logo titlefa title
home
1398/01/22 حجت الاسلام صديقي : سپاه جلوه اي از حقيقت "لا فتي الا علي لا سيف الا ذوالفقار " است.
حجت الاسلام صديقي : سپاه جلوه اي از حقيقت "لا فتي الا علي لا سيف الا ذوالفقار " است.

 

 

 

حجت الاسلام ماشاء الله صديقي : سپاه جلوه اي از حقيقت "لا فتي الا علي لا سيف الا ذوالفقار " است.

به گزارش خبرنگار آنا از كاشان : همزمان با ميلاد جلوه ايثار و رشادت اباالفضل العباس(ع) و روز جانباز  رياست ، معاونين و جمعي از دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي كاشان با حضور در آسايشگاه جانبازان با يادگاران دفاع مقدس ديدار نمودند .

حجه الاسلام صديقي مدير فرهنگي دانشگاه در اين ديدار : «  ضمن تبريك اعياد شعبانيه ، نام گذاري چهارم شعبان به نام روز جانباز را مايه  افتخار ملت ايران دانستند .

مدير فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي كاشان در اين ديدار ،   جانبازان را گنجينه اسرار دفاع مقدس ناميد و خاطر نشان نمود : آنچه به اين روز عظمت بخشيده است ويژگي هاي منحصر به فردي ، همچون بصيرت ، ايمان به هدف ، ولايت مداري ، پاسداري از حريم دين و جهاد در راه خدا است كه در آينه جمال قمر بني(ع) هاشم متجلي است كه از آن حضرت يك  شخصيت متمايز ساخته است.

مدير فرهنگي دانشگاه صلابت و قدرت بازدارندگي سپاه را مصداق بارز " و اعدوا لهم ما استطعتم من قوه" دانست وياد آور شد : سپاه طلايه دار تفكر ولايي قمر بني هاشم(ع) است از اين رو بعنوان يادگار ماندگار حضرت امام خميني (ره) براي هميشه با صلابت و مقتدر باقي خواهد ماند.

صديقي گفت: قرار دادن سپاه در ليست تروريست ، خود زني بي مطالعه ترامپ است كه نشان از عدم درك و شناخت او از اقتدار و شكوه و عظمت سپاه در انديشه هاي زلال همه آزداگان جهان است. سپاه جلوه اي از حقيقت "لا فتي اِلا عَلي لا سَيف اِلا ذوالفقار " است كه خواب را از چشمان پليد جنايتكاران و مدافعان تروريست گرفته است و بغض نهفته آنان را آشكار نموده و وجاهت آنان را شكسته است.

صديق در پايان افزود : « سپاه به مصداق آيه " و ما يعلم جنود ربك الا هو" جنود رحماني ناشناخته اي است كه بعنوان ذخيره خداوند در عصر حاضر براي حمايت از دين الهي و ارزشهاي انساني مطرح شده است. و  بزرگترين اثر وضعي اشتباه ترامپ اين است كه آرامش را از نيروهاي مستقر خود در منطقه خاورميانه گرفته و احساس نا امني را براي آنان به ارمغان آورده است و اين امتيازي است كه سپاهيان اسلام مي توانند از آن بهتر استفاده كنند.

لازم به ذكر است پس از ديدار با جانبازان هفتاد درصد و بيشتر ، هيات رئيسه دانشگاه با حضور در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي كاشان با جانشين فرماندهي و جمعي از پاسداران ديدار نمودند

تعداد بازدید: 227
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان میباشد.
Powered by DorsaPortal