دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان

کاشان، بلوار قطب راوندی، خیابان استادان 03155540055

۱۳۹۹ سه شنبه ۸ مهر
logo titlefa title
home
1395/06/14 جشن روز كارمند
جشن روز كارمند

جشن روز كارمند

همزمان با هفته‌ي ‌دولت و به مناسبت روز كارمند مراسم جشني روز چهارشنبه مورخ 3/6/1395 در تالار غياث‌الدين جمشيدكاشاني دانشگاه آزاد واحد كاشان با حضور رئيس دانشگاه، اعضاي هيأت رئيسه، حجت الاسلام صديقي و خانواده‌ي كارمندان برگزار شد.

در ابتداي اين مراسم معاونت اداري و مالي دانشگاه ضمن خوش‌آمدگويي به حاضران و تبريك هفته‌‌ي دولت و روز كارمند به ايراد سخنراني پرداختند. ايشان نيروي انساني دانشگاه را بزرگترين سرمايه اين مجموعه آموزشي و فرهنگي معرفي كردند و آن را يكي از شاخصه‌هاي پيشرفت و توسعه هر سازمان و مجموعه‌اي دانستند.

آقاي محققي بيان كردند: توسعه و پيشرفت هر سازمان و مجموعه‌اي مرهون نيروي انساني كارآمد و مجرب آن سازمان است. تلاش و كوشش از ديگر ويژگي‌هاي پرسنل دانشگاه آزاد اسلامي كاشان است كه باعث پيشرفت، توسعه، رونق و شكوفايي دانشگاه آزاد اسلامي كاشان در بين ساير واحدهاي دانشگاهي شده است. همكاري و همياري خانواده‎‌ي كارمندان با دانشگاه در شرايط سخت اقتصادي رمز ديگر موفقيت و پيشرفت اين واحد دانشگاهي است كه يكي از مصاديق اقتصادي مقاومتي است كه اين دانشگاه آن را كاربردي و عملي كرده است.

معاونت مالي و اداري دانشگاه آزاد واحد كاشان از زحمات و تلاش‌هاي بي‌شائبه‌ي كارمنداني كه از سال 1393 در اين دانشگاه بازنشسته شده بودند، تقدير و تشكر كرد و آرزوي سلامتي و موفقيت را براي آنان از درگاه خداوند متعال مسئلت نمود. همچنين آقاي ابوالقاسم تصويري از اعضاي هيأت علمي دانشكده ادبيات دانشگاه كه به بازنشستگي نائل شده بودند، سخناني را بيان كردند.

اجراي تئاتر كمدي، سرود خواني، مسابقه براي فرزندان و كارمندان، پانتوميم از ديگر برنامه‌هاي اين مراسم بود كه برگزار گرديد. در پايان مراسم رئيس محترم دانشگاه و اعضاي هيأت رئيسه به بازنشستگان، برگزيدگان مسابقات نقاشي و مقاله‌نويسي با موضوع نماز، ماه رمضان وحجاب، برگزيدگان تفسير سوره‌ي حجرات و فرزندان كارمندي كه به سن تكليف رسيده بودند جوايزي اهدا شد.

جشن روز كارمند به وسيله معاونت دانشجويي و فرهنگي و با همكاري معاونت مالي و اداري، واحد اداري و واحد روابط عمومي اين دانشگاه برگزار گرديد.

تعداد بازدید: 343
کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان میباشد.
Powered by DorsaPortal