دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان

کاشان، بلوار قطب راوندی، خیابان استادان 03155540055

۱۳۹۹ سه شنبه ۸ مهر
logo titlefa title
home
1396/03/10 روحيه پرسشگري را مديون ايثارگران و شهداي هشت سال دفاع مقدس هستيم.
روحيه پرسشگري را مديون ايثارگران و شهداي هشت سال دفاع مقدس هستيم.

دكتر مهدي اخباري در اولين جلسه پرسش و پاسخ با دانشجويان در سال جديد كه در مسجد چهارده معصوم دانشگاه برگزار شد، بيان كرد: « امروز روحيه پرسشگري و آزادي انديشه و بيان را مديون كساني هستيم كه در هشت سال دفاع مقدس براي آزادي و عزت اين كشور جان و هستي خود را  نثار نظام اسلامي و ارزشهاي انقلاب كردند و امروز اين مجاهدت‌ها باعث آبرو، ‌عزت و امنيت براي ايران اسلامي شده است».

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي كاشان در مورد اهميت و ضروت شركت در انتخابات گفت:« شركت در انتخابات و حضور در پاي صندوق راي ادامه‌ي همان مسير عزت‌آفريني ايران اسلامي است و همه وظيفه داريم براي تعين سرنوشت خود انتخابات را هر چه باشكوه تر برگزار كنيم؛ زيرا كه افكار و خواست‌هاي اين ملت از انتخابي كه مي‌كنند آشكار مي‌شود. بنابراين فارغ از هرگونه گرايش سياسي و جناحي بايد در اين انتخابات شركت كرد».

رئيس شوراي فرهنگي دانشگاه اظهار كرد:« برگزاري اردوي راهيان نور در زندگي دانشجويان اثرات زيادي دارد و برگزاري اين اردوها براي دانشجويان و جوانان با تمامي هزينه‌هايي كه دارد در برابر فوايد معنوي آن اندك است و همه بايد براي آشنايي نسل جوان و دانشجويان براي برگزاري اين حركت فرهنگي تلاش و سرمايه‌گذاري بيشتري انجام بگيرد.

دكتر اخباري در پايان سخنان خود به پرسش‌هاي گوناگون دانشجويان در زمينه‌هاي مختلف آموزشي، دانشجويي، پژوهشي، اردوهاي علمي ، امكانات رفاهي و خوابگاهي وغيره پاسخ‌هاي مبسوط دادند.

در پايان مراسم لوح تقدير و تشكر از سوي دانشجويان به پاس خدمات رئيس دانشگاه به دكتر اخباري تقديم گرديد.

تعداد بازدید: 215
کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان میباشد.
Powered by DorsaPortal