دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان

کاشان، بلوار قطب راوندی، خیابان استادان 03155540055

۱۴۰۱ يکشنبه ۵ تير
logo titlefa title
home
1394/02/11 برگزاري هفتمين جلسه هماهنگي جشنواره ارديبهشت
برگزاري هفتمين جلسه هماهنگي جشنواره ارديبهشت
رئيس واحد كاشان : فعاليت هاي فرهنگي بايد مظابق با نيازهاي جوانان و ماندگار باشد 
به گزارش خبرنگار آنا از كاشان هفتمين جلسه هماهنگي جشنواره ارديبهشت با حضور مدير كل معاونت فرهنگي اجتماعي دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان و اعضا شوراي فرهنگي واحد كاشان برگزار گرديد.
در اين جلسه دكتر دوازده امامي با تشريح لايه هاي فرهنگ در سه بخش سبك زندگي- تغيير رفتار- ارزشها، باورها و نگرشها بيان نمودند: در موارد فرهنگي كار بايد ريشه اي صورت پذيرد و ريشه فرهنگ ما در چهار بخش. مذهب ، ادبيات، مفاخر و هنرنهفته است وي افزود بنابر اين فرهنگ ما از نظر ريشه غني است و و بقيه اجزاي اين فرهنگ همانند نهاد خانواده – آموزش و پرورش درست به وظيفه خود عمل ننموده است . 
مدير كل معاونت فرهنگي اجتماعي استان افزود مسئولين و كارشناسان فرهنگي نيز بايد در مسير به سمت باورها و نگرشها بروند كه در دراز مدت در رفتارها تغيير ايجاد خواهد شد.
در ادامه دوازده امامي بيان داشتند: با توجه به اين نگاه و رويكرد تصميم گرفته شد در سطح منطقه و واحد هاي دانشگاهي همايشها و جشنواره هايي متنوع جهت تقويت ريشه هاي فرهنگي برداشته شود.كه انشا الله واحد كاشان در پايان ارديبهشت ماه ميزبان و برگزار كننده جشنواره شعر ارديبهشت با موضوع نهاد خانواده و طنز خواهد بود. 
در اين جلسه دكتر اخباري رياست محترم واحد ضمن خير مقدم بيان نمودند: بنده معتقدم كه در حوزه فرهنگي فعاليتهايي كه انجام مي شود بايد ماندگار و مطابق با نيازهاي روز جوانان دانشجو باشد. وي هدف تهاجم فرهنگي غرب را نيز نشانه گرفتن ريشه اعتقادات مذهبي جوانان دانست و افزود بهترين شيوه براي مقابله با اين تهاجم آشنايي جوانان با ارزشها و آداب مذهبي و اعتقادي با زباني نرم و آرام مي باشد و دانشگاه ها به جهت حضور جوانان بهترين مكان براي عرضه ارزشها و اعتقادات اصيل اسلامي است 
لازم به ذكر است جشنواره منطقه اي شعر ارديبهشت در تاريخ بيست و هفت اردي بهشت در تالار غياث الدين جمشيد كاشاني واحد كاشان برگزار خواهد 
تعداد بازدید: 153
کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان میباشد.
Powered by DorsaPortal