دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان

کاشان، بلوار قطب راوندی، خیابان استادان 03155540055

۱۴۰۱ چهارشنبه ۸ تير
logo titlefa title
home
1399/04/04 دختران امروز،جلوه های رشد معنویت فردا
دختران امروز،جلوه های رشد معنویت فردا

 

مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی کاشان بیان کرد:

دختران امروز؛ جلوه‌‌های رشد معنویت فردا

حجت‌الاسلام‌والمسلمین ماشاءالله صدیقی دختران امروز را جلوه‌‌های رشد معنویت فردا دانست و گفت: قرآن برای تحقق جامعه آرمانی، دو صفت بارز اخلاقی حیا و وقار را برای دختران و دو ویژگی اخلاقی امانت‌داری و قدرت را برای پسران ستوده است.

به گزارش خبرنگار افتخاری ایکنا، حجت‌الاسلام‌والمسلمین ماشاءالله صدیقی، مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان، سوم تیرماه در مراسم گرامیداشت سالروز میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختر که در این دانشگاه برگزار شد، گفت: حضرت فاطمه معصومه(س) به‌عنوان شخصیتی زمان‌شناس و بصیر، در همراهی با ولایت، مدینه منوره را ترک و به سمت خراسان حرکت کرد تا در کنار امام زمان خود بماند.


وی نام‌گذاری این عید به نام روز دختر، حرکتی هدفمند در ارائه الگوی اخلاقی به دختران جوان دانست و اظهار کرد: دختران، حسنات و نشانه‌های لطف و احسان خداوند هستند که بر مهربانی و محبت نسبت به آنان در محیط خانواده و رعایت حقوق‌شان در جامعه تأکید بسیار شده است.


صدیقی دختران امروز را جلوه‌‌های رشد معنویت فردا دانست و گفت: قرآن برای تحقق جامعه آرمانی، دو صفت بارز اخلاقی حیا و وقار را برای دختران و دو ویژگی اخلاقی امانت‌داری و قدرت را برای پسران ستوده است.

 

تعداد بازدید: 1116
کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان میباشد.
Powered by DorsaPortal