دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان

کاشان، بلوار قطب راوندی، خیابان استادان 03155540055

۱۴۰۱ يکشنبه ۵ تير
logo titlefa title
home
1399/06/01 دانشجویان پرستاری جشن فارغ التحصیلی به پا کردند
دانشجویان پرستاری جشن فارغ التحصیلی به پا کردند

جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان کارشناسی پرستاری ورودی 95 دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان برگزار شد.

به‌گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کاشان، جشن دانش‌آموختگی دانشجویان کارشناسی رشته پرستاری ورودی 95 دانشگاه آزاد اسلامی کاشان در تالار غیاث‌الدین جمشید کاشانی این دانشگاه، باحضور اعضای هیئت‌رئیسه، معاونان توسعه مدیریت و منابع و فرهنگی و دانشجویی، دانشجویان و جمعی از کارکنان این واحد دانشگاهی با رعایت اصول بهداشتی و پروتکل‌های ستاد مبارزه با کرونا و رعایت فاصله اجتماعی برگزار شد.

در این مراسم محمد ناصحی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان با تبریک به دانشجویان و دانش‌آموختگان گفت: مفتخرم که امروز در کنار شما آینده‌سازان میهن اسلامی و درجشن فارغ‌التحصیلی‌تان هستم.

وی افزود: شما در وادی علومی قدم گذاشته‌اید که یکی از ارزشمندترین علوم دنیاست؛ چراکه رشته‌هایی مانند پرستاری و مامایی با روح، جان، سلامت جسمی، روانی و اجتماعی افراد سر و کار دارند و این مسیر آسانترین راه برای نزدیکی به خداوند است.

به‌سوگند‌نامه خود پایبند باشید

در ادامه حجت‌الاسلام ماشا‌الله صدیقی  مدیر‌ فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان با توجه به روایات اهل‌بیت علیهم‌السلام خطاب به دانش‌آموختگان  پرستاری این واحد دانشگاهی گفت: از شما می‌خواهم که به محتوای سوگندنامه خود پایبند باشید.

وی افزود: اخلاق حرفه‌ای را همواره در کنار آموزش قرار دهید؛ چراکه سر و کار شما با جان مردم است و اجر هنر و شغل شریف شما را جز خداوند متعال نمی‌تواند جبران کند.

این مدیر دانشگاهی ادامه داد: در بحران کرونا شما بزرگواران در خط مقدم مبارزه با این ویروس قرار داشته و دارید و به شایستگی چندین مرتبه مقام معظم رهبری از شما تکریم و تجلیل کرده‌اند.

تعداد بازدید: 1777
کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان میباشد.
Powered by DorsaPortal