دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان

کاشان، بلوار قطب راوندی، خیابان استادان 03155540055

۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۶ تير
logo titlefa title
home
1399/07/12 دیدار با فعالان فرهنگی
دیدار با فعالان فرهنگی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان گفت: همه تجهیزات دشمن به جنگ در فضای مجازی تبدیل شده و در حقیقت میدان جنگ، عرصه سایبری و مجازی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کاشان، محمد ناصحی صبح امروز در نشست هم‌اندیشی فعالان فرهنگی و مدیران مسئول کانون‌های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان اظهار کرد: شکی نیست که همه تلاش و تجهیزات دشمن امروز به جنگ در فضای مجازی تبدیل شده و عرصه سایبری و مجازی میدان حقیقی جنگ است.

وی خطاب به دانشجویان افزود: دوران بی‌بدیل جوانی و به‌ویژه دانشجویی را قدر بدانید و از آن به‌عنوان فرصتی ارزشمند برای سازندگی اخلاقی و حرفه‌ای خود استفاده کنید.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان ادامه داد: کاملاً واضح است دانشجویانی که در دوران بااهمیت دانشجویی در زمینه‌های فرهنگی هم برای ایفای نقش در آینده تمرین و کار می‌کنند در مقایسه با دیگر همسالان خود که فقط در زمینه تحصیلی تلاش می‌کنند، موفق‌تر هستند و این هم به دلیل کارآموزی‌های دوران دانشجویی است.

حال خوب داشتن ویژگی بارز شهدا

حجت‌الاسلام ماشاءالله صدیقی مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان هم با اشاره به آیات سوره مبارکه محمد صلی الله علیه و آله و سلم به چهار ویژگی شهیدان ازجمله «حال خوب داشتن» اشاره کرد و گفت: به تعبیر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی شهدا نخست شهید می‌شوند و سپس به مقام شهادت نائل می‌شوند و این نشان از حال نیکوی آن بندگان خدایی است
تعداد بازدید: 2645
کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان میباشد.
Powered by DorsaPortal