دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان

کاشان، بلوار قطب راوندی، خیابان استادان 03155540055

۱۴۰۱ يکشنبه ۵ تير
logo titlefa title
home
1399/07/12 مراسم بزرگداشت شهدا در هفته دفاع مقدس
مراسم بزرگداشت شهدا در هفته دفاع مقدس

فرمانده پیشین سپاه شهرستان کاشان گفت: دشمنان از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون هر روز با ترفند جدیدی برای انحراف انقلاب اسلامی تلاش کرده‌اند؛ اما هیچگاه نتوانسته‌اند به اهداف شوم خود برسند.

پاسداشت هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و نام شهدای والامقام گمنام و مدافع حرم صبح امروز در جوار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان با حضور رئیس، معاونان، کارکنان، استادان و دانشجویان این دانشگاه و خانواده معظم شهدا برگزار شد.

فرمانده پیشین سپاه شهرستان کاشان در این مراسم با اشاره به نقش‌آفرینی رزمندگان و مردم شهرستان کاشان در لشکرهای عملیاتی و پشتیبانی از جنگ اظهار کرد: این شهرستان با تقدیم یک‌هزار و 700 شهید و صدها جانباز و ایثارگر نقش مؤثری در هشت سال دفاع مقدس داشت.

جواد نائینی افزود: در پایان جنگ تحمیلی از 23 کشور مختلف دنیا مانند اتیوپی و ... اسیر داشتیم که این خود نشان می‌دهد ایران اسلامی نه فقط با کشور عراق، بلکه با دنیا مبارزه می‌کرد که به یاری الهی و غیورمردی رزمندگان حمایت بی‌نظیر و پشتیبانی مردم در پشت جبهه‌ها پیروز نهایی جنگ شدیم.

نیروهای مسلح در دفاع از اسلام و قرآن از جان خود گذشته‌اند

به گفته وی، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی امروز در دفاع از اسلام و قرآن از جان خود گذشته‌اند تا در صورت کوچک‌ترین تعرضی به کشور جواب دندان‌شکنی به دشمن بدهند.

فرمانده پیشین سپاه شهرستان کاشان تأکید کرد: انقلاب اسلامی در آینده نزدیک در جهان فراگیر می‌شود و پرچم «لا اله الا الله» در سراسر گیتی به اهتزاز درمی‌آید و قلب همه جهان متوجه جمهوری اسلامی شده و می‌شود.

https://media.ana.press/1399/07/02/637364552561556918_md.jpg

نائینی خاطرنشان کرد: برای مقدمه‌سازی ظهور امام زمان (عج) باید منطقه از لوث مستکبران پاک شود و وظیفه داریم با تمام وجود و برای تحقق عقاید اسلامی‌مان با دشمنان قسم‌خورده انقلاب اسلامی بجنگیم.

اعتراف مسئولان آمریکایی به شکست کشورشان مقابل ایران اسلامی

وی مطرح کرد: ایران 40 سال است مورد تحریم قرار گرفته است؛ اما دشمنان اسلام هیچ‌گاه نتوانسته‌اند به اهداف خود برسند.

فرمانده پیشین سپاه شهرستان کاشان با اشاره به اعتراف صریح مسئولان آمریکایی مبنی بر اینکه هرجا ندای جمهوری اسلامی طنین‌انداز شده، آمریکا شکست خورده است، متذکر شد: شکست‌های پیاپی آمریکا در منطقه زمینه‌ساز ظهور منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج) است.

نائینی یادآور شد: جوانان و ملت اسلامی ایران باید هوشیار باشند و از رهنمودهای مقام معظم رهبری و مراجع تقلید استفاده کنند
تعداد بازدید: 2536
کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان میباشد.
Powered by DorsaPortal