در آستانه شهادت امام رئوف؛ فضای دانشگاه آزاد اسلامی کاشان با پرچم امام رضا(ع) عطرآگین‌ شد

همزمان با فرارسیدن سالروز شهادت امام رضا علیه‌السلام خادمان حرم نورانی آن حضرت با پرچم آستان قدس رضوی فضای دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان را عطرآگین کردند.

فضای دانشگاه آزاد اسلامی کاشان با پرچم امام رضا(ع) عطرآگین‌ شد

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از کاشان، همزمان با فرارسیدن سالروز شهادت هشتمین نور هدی، حضرت علی‌بن‌موسی الرضا علیه‌السلام، خادمان حرم نورانی آن حضرت با پرچم آستان قدس رضوی و حضور در آیین عزاداری هنرستان تخصصی تربیت‌ بدنی دختران مجتمع مدارس سما، فضای دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان را عطرآگین کردند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان در این آیین گفت: نشر مفاهیم قرآن و اهل بیت علیهم‌السلام با حضور یک‌هزار و 500 دانش‌آموز و بیش از 4 هزار و 500 دانشجو در مدارس سما دنبال می‌شود.

فضای دانشگاه آزاد اسلامی کاشان با پرچم امام رضا(ع) عطرآگین‌ شد

میثم عرب‌زاده با اشاره به کیفیت‌بخشی در آموزش حضوری و مجازی دانش‌آموزان مدارس سما افزود: بهترین امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری را برای رسیدن به این مهم در نظر گرفته‌ایم.

حجت‌الاسلام سیداحمد رضاپور هم با اشاره به ابعاد شخصیتی امام رضا علیه‌السلام گفت: زندگی سراسر درس‌آموز آن امام همام الگوی ایده‌آل برای زندگی است.

فضای دانشگاه آزاد اسلامی کاشان با پرچم امام رضا(ع) عطرآگین‌ شد

وی به مواردی از سیره اخلاقی و رفتاری آن حضرت اشاره کرد و گفت: جوانان ما رستگاری و سعادتمندی در روزگار پرنوسان دنیای مادی را باید از چنین بزرگوارانی جست‌وجو کنند.

انتهای پیام/4078/4062/

تاریخ:
1400/07/19
تعداد بازدید:
148
Powered by DorsaPortal