آرامش خبر داد؛ تولید کتاب مصور حکمت‌های نهج‌البلاغه در رویداد رسانه‌ای «بچه‌های غدیر»

مدیرعامل جمعیت جهادی و خدمات اجتماعی شهرستان کاشان گفت: رویداد رسانه‌ای بچه‌های غدیر منجر به تولید کتاب مصور حکمت‌های نهج‌البلاغه و ایجاد سایتی با محتوای عکس‌نوشته‌های همه حکمت‌ها شد.

تولید کتاب مصور حکمت‌های نهج‌البلاغه در رویداد رسانه‌ای «بچه‌های غدیر»

حسین آرامش در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا در کاشان با اشاره به برگزاری رویداد رسانه‌ای بچه‌های غدیر در کاشان اظهار کرد: آیین اختتامیه این رویداد رسانه‌ای با توجه به بهبود شرایط روز چهارشنبه 28 مهر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان برگزار می‌شود.

وی با تشکر از اداره تبلیغات اسلامی، مؤسسه نهج‌البلاغه امیرالمؤمنین و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به‌دلیل همکاری و حمایت در راستای برگزاری این رویداد افزود: رویداد رسانه‌ای بچه‌های غدیر با محور کاشان پایتخت نهج‌البلاغه، اول مرداد 1400 و در آستانه عید سعید غدیر برگزار شد.

مدیرعامل جمعیت جهادی و خدمات اجتماعی شهرستان کاشان با اشاره به جزئیات این رویداد بیان کرد: در این رویداد 11 تیم از پسران و 19 تیم از دختران به‌صورت گروه‌های دو تا چهار نفره شرکت کرده بودند و این رقابت یک روز به طول انجامید.

آرامش با بیان اینکه دانش‌آموزان نوجوان دوره اول و دوم متوسطه در رویداد رسانه‌ای بچه‌های غدیر شرکت کرده بودند، بیان کرد: این رویداد با هدف آشنایی بیشتر با حکمت‌های نهج‌البلاغه اجرا شد و نتایج آن تولید عکس‌نوشته با موضوع حکمت‌های نهج‌البلاغه بود.

وی با بیان اینکه این آثار در سایت به نشانی nahjmedia.ir گردآوری شده است، تأکید کرد: این رویداد منجر به تولید کتاب مصور حکمت‌های نهج‌البلاغه و ایجاد سایتی با محتوای عکس‌نوشته‌های همه حکمت‌های نهج‌البلاغه شد.

مدیرعامل جمعیت جهادی و خدمات اجتماعی شهرستان کاشان توضیح داد: در بخش داوری علاوه‌بر عکس‌نوشته‌ها، سایر آثار شرکت‌کنندگان مانند طراحی سایت، طراحی بازی، استوری، موشن و ... نیز مورد ارزیابی قرار گرفتند و نتایج آن در چند بخش تیم برتر، تیم پدیده رویداد و آثار شاخص اعلام می‌شود.

تولید کتاب مصور حکمت‌های نهج‌البلاغه در رویداد رسانه‌ای «بچه‌های غدیر»

آرامش با بیان اینکه استفاده از خلاقیت،‌ تکنیک، انتخاب عکس و تیتر مناسب از شاخص‌های داوری آثار بوده است، اضافه کرد: قرارگاه جهاد رسانه‌ای شهید آوینی، ناحیه مقاومت بسیج کاشان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان، مؤسسه رویش رسانه و معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از حامیان این رویداد بودند.

وی متذکر شد: رویداد بچه‌های غدیر همه شرکت‌کنندگان را برندگان قطعی این رویداد می‌داند؛ چراکه با خلق یک اثر دسته‌جمعی در حوزه نهج‌البلاغه علاوه‌بر آشنایی بیشتر با نهج‌البلاغه، ابراز ارادت رسانه‌ای خود را به محضر مولا امیرالمؤمنین(ع) بیان کرده‌اند.

مدیرعامل جمعیت جهادی و خدمات اجتماعی شهرستان کاشان با بیان‌ اینکه به تمام شرکت‌کنندگان هدایایی به رسم یادبود تقدیم می‌شود، یادآور شد: علاوه‌بر آثار و تیم‌های برگزیده، به همه آثار، افراد و تیم‌ها به اندازه امتیازی که دریافت کرده‌اند، هدایای نقدی تعلق خواهد گرفت.

انتهای پیام/4103/4062/

تاریخ:
1400/07/27
تعداد بازدید:
127
Powered by DorsaPortal